Sneakersowe trendy na lato 2020

Jeśli wpatrujesz się w swoje sneakersy i zastanawiasz się, czy kicksy w stylu retro albo popularne „buty taty” nadal są na topie, mamy wszystkie odpowiedzi, których potrzebujesz. Ten rok może oznaczać początek nowej dekady, ale jak widać na horyzoncie niektóre z największych trendów sneakersowych w 2020 roku cofają nas nieco w czasie. Tutaj chcielibyśmy złożyć wyrazy uznania dla butów, które utorowały drogę jednej z naszych ulubionych sylwetek roku, trafnie nazwanych butami sportowymi mamy i taty. Nie martw się, jednym z głównych czynników wszystkich tych trendów jest funkcjonalność, która nadal króluje w tych letnich pięciu najlepszych stylach. Tegoroczne trendy pozostawią nas z nową miłością i uznaniem dla odzieży ulicznej. Przede wszystkim spójrz na sylwetki i kolory, które zobaczysz wszędzie w 2020 roku. Następnie kupuj te wybrane przez nas, ulubione produkty według kategorii, bo tak właśnie będziemy nosić się latem roku 2020.

Kicksy futurystyczne

Jeśli szukasz trendu nie z tego świata (a przynajmniej tej dekady), futurystyczne buty treningowe są dla Ciebie. Pomyśl o kosmicznych sylwetkach oraz ich eleganckich wycięciach i pamiętaj – im więcej metalizowanych elementów, tym lepiej!

Buty sportowe od mamy i taty

Jeśli miałbyś rzucić okiem na zdjęcia swoich rodziców sprzed paru dekad, są szanse, że mieliby na sobie podobne trampki jak te z tej kategorii. Nazwa tego trendu w zasadzie opisuje to wszystko. Są to kicksy, które mają „super-normalne” sylwetki i są praktyczne do chodzenia wszędzie!

Wszystko na platformie

W tym modelu sneakersów chodzi o podeszwy. Twoje ulubione sneakersy wyprodukowali już prawdopodobnie także w wersji na platformie. Większość naszych ulubionych modeli Adidasa czy Puma mają już swoją aktualizację z unikalnymi, masywnymi podeszwami, które bez wątpienia przyciągają uwagę – i dodają paru centymetrów wzrostu!

Powrót w stylu Vintage

Styl Vintage powraca i nie jesteśmy z tego powodu wściekli. Pomyśl o materiałach retro, takich jak zamsz i płótno, a także o ciekawych kolorach i logo projektantów z lat 70. Do wyboru są kicksy w odnowionych wersjach jak i takie, które wyciągnięte z archiwów po raz pierwszy ujrzały światło dzienne. Dodakowe plusy? Już nigdy nie wyjdą z mody!

Kolorowe kicksy

Jeśli polegasz na sneakersach, aby nadać swojemu strojowi odrobinę koloru, jest to trend dla Ciebie. Dzięki kontrastowym kolorom w pastelowych i neonowych odcieniach ten trend ma do zaoferowania coś dla każdego. Wybierz super jaskrawe pomarańczowe buty Asics, albo niebieskie New Balance – wszystkie chwyty tęczy dozwolone!