Bez kategorii

Nowe Nike Air Force 1 – najlepsze na brzydką pogodę

Nowe Nike Air Force 1 – najlepsze na brzydką pogodę

Jeżeli nadal poszukujesz sneakersów odpowiednich na aktualną, pozostawiającą wiele do życzenia pogodę, postaw na zimową wersję dobrze Ci znanych butów Nike Air Force 1.

Hybrydowe sneakersy na dobre rozwiązały problem zimowych butów dla sneakerheadów. Odetchnęliśmy z ulgą, że nie musimy odkładać sneakersów do szafy na kilka dobrych miesięcy i przesiadać się w traperki lub obciachowe śniegowce. Zimowe sneakersy zachowują swój styl, który kochamy, a co więcej, możemy odnaleźć model „sneakerboot” w niemal każdym przedziale cenowym. Marka Nike także podjęła się próby zaprojektowania zimowych sneakersów i dostosowała kilka swych modeli do panującej niepogody. Inspiracją do przemienienia swojego flagowego modelu Nike Air Force 1 były buty noszone przez żołnierzy w czasie bitwy. Buty marki Nike rzeczywiście są zatwierdzone przez amerykańską armię, co znajduje swoje wytłumaczenie, biorąc pod uwagę historię marki, a także tworzone przez nią technologie. Efektem tej pracy jest model Special Field Air Force 1. Buty te mają bardzo wysoką cholewkę i są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, które całkowicie odmieniają oblicze tego klasycznego buta do koszykówki. Jak każde inne buty inspirowane modą wojskową, Special Field Air Force 1 są przeznaczone do noszenia z codzienną garderobą, składającą się z ciemnych dżinsów, dopasowanych ubrań czy kurtki typu bomber.

Jest jeszcze jedna rzecz, którą ten model różni się od większości butów Nike Air Force – jest stworzony do tego, aby się pobrudzić. Zielona kolorystyka wygląda nawet nieco lepiej, gdy jest nieco ubrudzona! To idealny moment na małe odetchnięcie wszystkich sneakerheadów, żyjących w czasach, gdy istnieje przekonanie, że im czystsze są buty, tym lepiej wyglądają. W sneakersach Special Field Nike Air Force 1 wyrzuć wszelkie zmartwienia – jesteśmy przekonani, że nadchodząca zima szybko pobrudzi Twoje buty, czy tego chcesz czy nie!

nike air force
źródło: highsnobiety.com

Udostępnij

O autorze