Bez kategorii

Najpierw buty, potem rzeźba!

Najpierw buty, potem rzeźba!

Siłownia to najlepsza decyzja dla tych osób, które pragną w szybki sposób uzyskać ogólną sprawność organizmu oraz wyraźny zarys wszystkich mięśni na swoim ciele. Żadna sesja na siłowni nie będzie jednak bezpieczny i kompletny bez odpowiedniego obuwia treningowego. Podpowiadamy, jakie modele warto wrzucić do swojej torby sportowej.

Reebok Sublite Authentic 2.0 MTM V72211

Ten model butów sportowych dla mężczyzn ma szansę zostać Twoim najlepszym trenerem na siłowni! Lekkie i zwiewne materiały, elastyczna cholewka, giętka podeszwa oraz wygodny system sznurowania sprawią, że następnym razem zapragniesz podnieść większy ciężar, dodać jeszcze 10 powtórzeń do serii czy wydłużyć końcowy stretching. Stonowana szarość idealnie skomponuje się z Twoim treningowym strojem, niezależnie od jego koloru. W dwóch słowach – buty doskonałe!

Reebok Sublite Authentic

Reebok Trail Warrior V67966

Jak sama nazwa wskazuje – w tych butach poczujesz się na siłowni jak prawdziwy wojownik. Zapragniesz zmierzyć się z nieznaną dotąd maszyną i podejmiesz wyzwanie intensywnego treningu interwałowego. Groźna czerń z charakterem podkreśli Twą męskość, zaś płonąca czerwień doda Ci ognia i powera! Siateczkowy materiał pozwoli Twym stopom oddychać od rozgrzewki, aż po drogę do szatni, zaś nakrapiany materiał w okolicy pięty skutecznie zaskoczy Twoich kumpli z klubu.

Reebok Trail Warrior

Reebok Hexaffect Storm V71863

Na koniec propozycja dla odważnych, nie bojących się siłowni pań, które w tym opanowanym przez testosteron miejscu chcą wyraźnie zaznaczyć swoją kobiecość. Srebrno-szary, siatkowany materiał z mikrodziurkami przypomina kolczugę rycerza o ogromnej odwadze, jednak jasno-różowe elementy nie pozostawiają wątpliwości, że mamy do czynienia z… rycerką! Niesamowita technologia zastosowana w zbudowanej z giętkich heksów podeszwie sprawi, że każdy trening będzie przebiegał bardzo komfortowo i wspomoże osiągnięcie upragnionego celu!

Reebok Hexaffect Storm

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.