Bez kategorii

Najnowsze Adidas Yeezy Boost – czekacie?

Najnowsze Adidas Yeezy Boost – czekacie?

Wszyscy wiemy, że współpraca Kanyego Westa z marką Adidas jeszcze nie dobiegła końca. Kontrakt popularnego muzyka z marką odzieży sportowej nadal jest aktualny, a to oznacza, że w nowym, 2017 roku czekają nas kolejne odsłony sneakersów z linii Yeezy.

Wszyscy sneakerheadzi już zacierają ręce na myśl o nowych premierach sneakersów z kolekcji Adidas Yeezy. Każdy poprzedni model okazywał się absolutnym fenomenem i doprowadzał kolekcjonerów obuwia sportowego do szaleństwa. Limitowana ilość wypuszczanych na rynek par dodatkowo podgrzewała atmosferę i wiele wskazuje na to, że marka Adidas nie zamierza spuścić z tempa ani zaprzestać swojej polityki odkrywania kolejnych Yeezy kart.

Jeżeli można wierzyć profilowi prowadzonemu na portalu społecznościowym Twitter o nazwie Yeezy Mafia (brzmi poważnie!), to najbliższa i jednocześnie pierwsza, tegoroczna premiera butów Yeezy będzie miała miejsce już 11go lutego. Ten wyczekiwany model to buty Adidas Yeezy 350 Boost V2. Informacje podawane na stronie Yeezy Mafia zwykle są trafione, jednak zdarzały się przypadki zapowiadania przez twórców postów nieco opóźnionych dat. Wnioskując po tym zachowaniu istnieje duża doza prawdopodobieństwa, iż najnowsze Yeezy 350 Boost pojawią się w sklepach on-line oraz stacjonarnych nawet wcześniej, niż zapowiadanego 11go lutego.

Jak zatem wygląda najnowszy model Yeezy, którego możemy się spodziewać już za niecały miesiąc w naszej garderobie? Buty te będą mieć całkowicie czarną cholewkę i czarną podeszwę, zatem spodobają się zwolennikom jednokolorowych, ciemnych sneakersów. Co więcej, będą to pierwsze buty z modelu V2 bez żadnych pasków umieszczonych dookoła cholewki. Na ich bokach pojawią się jedynie znane nam już oznaczenia „SPLY-350” w kolorze czerwonym. Szykujcie portfele już dziś!

adidas-yeezy-350-boost
źródło: solecollector.com

Udostępnij

O autorze