Bez kategorii

Najnowsze Adidas Yeezy Boost – co o nich wiemy?

Najnowsze Adidas Yeezy Boost – co o nich wiemy?

Poprzednie premiery sklepowe butów Adidas Yeezy, sygnowanych imieniem Kanyego Westa wywołały ogromne emocje wśród sneakerheadów i nie tylko na całym świecie. Wiadomo, że najnowsza odsłona butów projektowanych przez słynnego rapera będzie dostępna już niebawem.

Niespełna dwa tygodnie temu grupa paparazzich sfotografowała Kanyego Westa, który opuszczając swoją posiadłość w nowojorskiej dzielnicy SOHO miał na sobie niepublikowaną dotąd parę Adidas Yeezy Boost 550s. Model na stopach rapera posiadał elementy czerwieni, które prezentowały się doskonale. Niewiele dni później, po zakończeniu gali MTV VMA 2016 Kanye został po raz kolejny przyłapany w nieznanych nikomu dotąd Adidasach Yeezy. Sylwetka tej wersji butów była nieco odmieniona i prezentowała się w zupełnie innym schemacie kolorystycznym. Podeszwa środkowa zdawała się być nieco bardziej pofalowaną, posiadała namalowane poprzecznie paski na bocznych panelach, a cholewka była wykonana z dzianiny o zebrowym deseniu. Dzięki Snapchatowi Kim Kardashian wszyscy sneakerheadzi mogli dostrzec nieco więcej szczegółów, jakie kryją te enigmatyczne sneakersy. Firma Adidas nie podała jeszcze oficjalnej daty premiery najnowszych butów od Kanye Westa, jednak w domyśle kolekcja Yeezy 4 ukaże się w Nowym Jorku już siódmego września.

yeezy boost
źródło: http://footwearnews.com/2016/influencers/collaborations/kanye-west-kim-kardashian-west-unreleased-yeezy-boost-350s-snapchat-252366/

Udostępnij

O autorze