Bez kategorii

Najlepsze grupy o sneakersach na Facebooku

Najlepsze grupy o sneakersach na Facebooku

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie sneakerów odwiedź Facebooka! Być może zabrzmi to dziwnie, ale to właśnie na tym portalu społecznościowym odnajdziesz prawdziwą kopalnię sneakersowych transakcji, prezentacji najnowszych modeli czy newsów o butach sportowych.

Poszukujesz nowych butów do kolekcji? Chcesz sprzedać swoje stare sneakersy? Pragniesz się dowiedzieć, kiedy będzie premiera najnowszych Air Jordanów, a może lubisz wiedzieć, w jakich modelach chodzą celebryci? Odwiedź Facebooka! Oto 10 najlepszych na świecie grup na portalu Facebook, poświęconych sneakersom. Poniższe grupy są prowadzone w języku angielskim, jako, że kolebką sneakersów są Stany Zjednoczone i to właśnie tam odnajdziemy największą populację sneakerheadów.

WOMFT (What’s on my feet today)

Grupa WOMFT zrzesza obecnie ponad 31 200 członków. Jest ściśle oparta na tym, co jej członkowie noszą obecnie na nogach. Nie znajdziesz tutaj żadnych ofert z cyklu kup i sprzedaj. Jest to ogólnoświatowa grupa ludzi, która każdego dnia pokazuje sneakersy, które aktualnie nosi. Znajdziesz tu największą rozpiętość modeli oraz marek produkujących sneakersy, bowiem grupa What’s on my feet today ma najbardziej międzynarodowy charakter i skupia ludzi z o najróżniejszej narodowości ze wszystkich innych, podobnych sobie grup. Jeśli lubisz obserwować ludzi i to, jakie buty zdecydowali się włożyć, to WOMFT jest z pewnością grupą dla Ciebie. WOMFT zasługuje również na uwagę i szacunek za wspólne zbieranie funduszy i przekazanie datków dla społeczności zamieszkałej w części Niemiec, która została dotknięta masową powodzią. Oto przykład tego, jaką moc ma w sobie jakakolwiek grupa ludzi, których połączyła jedna, wspólna pasja!

https://www.facebook.com/groups/whatsonmyfeettoday/

NDSB (Nike Dunk SB Group)

Nike Dunk SB Group to posiadająca obecnie ponad 10 tysięcy członków grupa, scalająca w jednym miejscu wszystkich sneakerheadów zakręconych na punkcie popularnego modelu Nike Dunk. NDSB jest bez dwóch zdań najlepiej zorganizowaną grupą na Facebooku. Posiada całą oddzielną grupę poświęconą ogłoszeniom z kategorii kupię i sprzedam, podczas gdy główna grupa stanowi otwarte forum do dyskusji na temat butów. Grupa ta jest także najbardziej rzetelną i najbogatszą grupą dotyczącą modelu Nike Dunk, w porównaniu do jakiejkolwiek innej grupy na Facebooku. Zatem jeśli kochasz wszelkie Nike Dunk, to znasz już miejsce, do którego powinieneś się udać!

https://www.facebook.com/groups/2230459680/

Shoe Game LA

Licząca sobie ponad 50 tysięcy członków grupa o nazwie Shoe Game LA istnieje po to, aby zapewnić bezpłatne usługi i zrzeszyć wszystkich sneakerheadów, kolekcjonerów butów, zwolenników najnowszych trendów, a nawet sprzedawców. SGLA to grupa bezpieczna i rzetelna. To miejsce godne zaufania i przyjemne środowisko do zakupów, sprzedaży, handlu i innych transferów powiązanych ze sneakersami. SGLA oferuje także otwartą pomoc dla całej społeczności sneakerheadów. Informuje wszystkich o istotnych newsach, takich jak daty wydania najnowszych modeli, a także identyfikuje ciekawe sklepy ze sneakersami.

https://www.facebook.com/groups/shoegameLA/

LeBron Marketplace

Jeżeli jesteś ogromnym fanem butów LeBron, koniecznie dołącz do społeczności grupy LeBron Marketplace. Grupa liczy obecnie ponad 20 tysięcy osób i jest pierwszym miejscem, w którym powinieneś szukać swoich wymarzonych, rzadko spotykanych butów LeBron.

https://www.facebook.com/groups/498853353461473/

Powyższa lista to oczywiście przykładowe grupy o sneakersach, które znajdziesz w czeluściach Facebooka. W rzeczywistości grup jest tak dużo, nie sposób ich zliczyć! Jesteś miłośnikiem butów Nike Roshe? Asics Gel Lyte III? A może chcesz odnaleźć Jordan damskie? Niemalże każdy model posiada własną, odrębną grupę na FB, także jeżeli jesteś jego fanem, poszukujesz butów dla siebie, lub też masz jakąś parę na sprzedaż – skorzystaj z wyszukiwarki Facebooka, a następnie poproś o dołączenie do tej niezwykłej, zamkniętej społeczności sneakerheadów!

womft

Udostępnij

O autorze