Bez kategorii

Jak zdobyć pieniądze na sneakersy

Jak zdobyć pieniądze na sneakersy

Wyczekujesz premiery nowej pary Adidas Yeezy? Znudziły Ci się już kupione dwa tygodnie temu New Balancy? Zdecydowanie potrzebujesz pieniędzy! Pytanie tylko… jak je zdobyć?


Każdy sneakerhead przyzna, że jedyne co go ogranicza w nabyciu kolejnej pary wymarzonych sneakersów to kasa. Miejsce zwykle nie stanowi problemu (przecież jest go tyle pod łóżkiem czy w kącie pokoju!). Nie jest kłopotem też czas na „przenoszenie” danej pary – warto przecież kupić nową parę Adidas ZX Flux nawet na jedno spektakularne wyjście! Tu sprawdza się popularne przysłowie, że jeżeli nie wiesz o co chodzi, to chodzi o pieniądze. To właśnie one są jedyną zmorą każdego kolekcjonera sneakersów. Oto kilka porad, jak je zdobyć, aby już niebawem móc cieszyć się świeżutką parą Adidas Superstar lub innym, fenomenalnym modelem.

Sprzedaj najmniej ulubione pary

Przyroda nie znosi pustki. Podobnie jest w sneakersowym świecie. Nowa para butów wypełni lukę po tej starej i już zapomnianej, a zatem nie żałuj modelu, który niespecjalnie przypadł Ci do gustu i po prostu go sprzedaj. Pieniądze uzyskane z udanej transakcji z pewnością nie będą wystarczające na nabycie całkowicie nowego modelu w dniu premiery, jednak mogą znacznie pomniejszyć Twój wydatek.

Znajdź dodatkowe zajęcie

Każde hobby wymaga poświęceń. Nie inaczej jest z kolekcjonowaniem butów sportowych. Dlatego też, jeśli chcesz nieustannie powiększać swój zbiór butów Nike, Reebok i Puma pomyśl o dodatkowej pracy po godzinach lub w weekend. Kelnerowanie, pomoc przy eventach czy rozdawanie ulotek być może nie brzmi ambitnie, jednak przyniesie Ci dodatkowy zastrzyk gotówki, który będziesz mógł z czystym sumieniem przepuścić na pachnącą i jeszcze ciepłą parę kicksów!

Sprecyzuj swoje potrzeby

Jeżeli na kolejną Gwiazdkę czy urodziny dostałeś nieprzydatne kosmetyki czy słodycze to znak, że Twoi bliscy nie wiedzą, jaką miłością darzysz sneakersy. Następnym razem głośno i wyraźnie przekaż im, że tylko buty sportowe ucieszą Cię w 100% i zaznacz w rodzinnym kalendarzu datę premiery najnowszych Nike Air Force lub butów Asics. Jeżeli zaś nie chcesz powierzać im polowania na świeżynki, zaznacz wprost, że aktualnie zbierasz środki na nowy, wymarzony od miesięcy model. Mamy tylko nadzieję, że zrozumieją Twoją niecodzienną pasję.
Jeżeli macie inne sposoby na szybkie zebranie pieniędzy na nowe sneakersy, koniecznie się nimi z nami podzielcie w komentarzach!
sneakersy

Udostępnij

O autorze