Bez kategorii

Dragon Ball? Tylko na butach Adidas

Dragon Ball? Tylko na butach Adidas

Jesteś fanem Dragon Balla? A może również butów Adidas? Jeśli tak, to ten news powali Cię na kolana!

Wszystkie osiem modeli butów z kolekcji Adidas x Dragon Ball Z zostało już oficjalnie ujawnionych. Kicksy te zaczęły być kolejno wypuszczane od sierpnia. Marka kolejno prezentuje niesamowite modele, które zachwycają wszystkich fanów serii Dragon Ball. Zaczęło się od modelu prezentującego Son Goku i Frieza / Freeza z serii „Freez Saga”. Bohaterowie Ci zostali połączeni z fantastycznymi modelami Adidas ZX 500 RM i Yung-1. We wrześniu natomiast doczekaliśmy się Son Gohana oraz Cella z sagi “Cell and the Androids”. Te postacie pojawiły się z kolei na nowych modelach Adidas Deerupt oraz Prophere. Marka kontynuuje swoją serię, jednak musimy na dalsze jej ruchy poczekać do listopada. Wówczas to na butach pojawią się takie osobistości z Dragon Balla, jak Vegeta i Majin Buu z sagi “Majin Buu”. Na jakich sneakersach? Reprezentować ich będą Adidas Ultra Tech i Kamanda. Następnie cała kolekcja zakończy swoją prezentację w grudniu tego roku wraz z Shenlongiem i Super Shenlongiem na nadchodzącej odsłonie modelu EQT Mid ADV. Przypuszczamy, że na tym nie będzie końca i grudzień zakończy się na „Tajemnicy Smoczych Kul”. Co ciekawe, cała ta gama obuwia wyrzuca na wierzch tylko nowe modele obuwia marki Adidas, które debiutują w 2018 roku. Oczywisty brak modelu BOOST może być alarmujący, ale marka Adidas próbuje tym samym skierować trochę energii i uwagi w stronę swoich świeżych sylwetek w celu poszerzenia zainteresowania konsumentów także innymi modelami, niż przewidywalnie modelem Adidas NMD (Adidas NMD damskie i męskie to obecnie najlepiej sprzedający się model marki!).

Dość imponujące? To poczekajcie jeszcze moment! Dodatkowo ​​każde wydanie limitowanego Dragon-obuwia będzie wzbogacone o figurkę odpowiadającej postaci, która znajdzie się na cholewce butów. Co więcej, wśród sneakerheadów krążą pogłoski, że postacie takie jak Mr. Popo, Yajirobe, Tenshinhan i Mr. Satan również uzyskają własną sylwetkę, co sugeruje, że cała kolekcja Adidas Dragon Ball Z może wykraczać poza osiem modeli butów, o których tutaj wspomnieliśmy.

Obecnie wiadomo już, że 14 kolekcja Adidas Dragon Ball Z zostanie w całości wydana 29 września 2018 roku, oddając tym samym hołd dla pamiętnej rywalizacji pomiędzy Son Goku i Friezem. Te niezaprzeczalne gwiazdy anime są reprezentowane odpowiednio przez modele butów Adidas ZX 500 RM i YUNG-1.

Tymczasem zobacz wszystkie osiem modeli butów Adidas x Dragon Ball Z na filmiku z unboxingiem „Goku” ZX500 RM, który wrzuciliśmy poniżej i bądź na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami dotyczącymi tej ważnej współpracy, która zdecydowanie króluje tej jesieni 2018 roku.

Udostępnij

O autorze