Bez kategorii

Ciekawe reklamy butów sportowych

Ciekawe reklamy butów sportowych

Producenci obuwia sportowego nie mają lekko. Nagromadzenie świetnych marek, oferujących wysokiej jakości obuwie zmusza do kreatywnego myślenia i ściągania uwagi klientów niecodziennymi, zaskakującymi grafikami reklamowymi. Poniżej prezentujemy kilka, które zwróciły naszą uwagę.

Serce – New Balance

„Biegając z sercem” głosi napis umieszczony obok pary New Balance do biegania ułożonych tak, by przypominały kształtem autentyczne serce. Marka tłumaczy tym samym, że ich buty dla biegaczy zostały stworzone z najwyższą starannością i uwzględnieniem anatomii ciała. Firma New Balance rozpoczęła swoją karierę produkując buty do biegania, nic zatem dziwnego, że wkładają w ich tworzenie tyle serca, jak nikt inny.

New Balance

Tatuaż – Converse

Converse lubi zaskakiwać swoich fanów nowymi deseniami i niecodziennymi materiałami wykorzystywanymi do uszycia cholewek tych kultowych trampek. Kolekcja inspirowana sztuką tatuowania ciała została zaprezentowana jako integralna część każdego właściciela malunków na skórze. Na plakacie możemy zobaczyć łysego mężczyznę z odważnym tatuażem na twarzy, który zamiast koszulki nosi… but Converse w mroczny wzór czaszek. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że ta linia doskonale zgrywa się z wielbicielami ostrych detali?

converse

Kolory – Adidas

„Zaprojektuj swój własny adi-kolor!” krzyczy do nas Adidas i kusi wyjątkową możliwością całkowitej personalizacji pod względem doboru kolorów swoich nowych sneakersów. Ciekawy, minimalistyczny plakat nie przedstawia buta samego w sobie, lecz jedynie jego odlew ze spływającej po powierzchni farby. Prosty przekaz mówiący o tym, że design to tylko kwestia naszej wyobraźni. Lubimy to!

adidas

Miasto – New Balance

Wracamy do marki New Balance i plakatu mówiącego o tym, że ich buty czują miasto, jak żadne inne. I mają rację! To właśnie New Balancy mamy ochotę ubrać każdorazowo na długi trip po swoim mieście, niezależnie czy jest to zwykła przechadzka czy treninng biegowy. Buty biegowe od New Balance są zakorzenione w bieganiu, a ich korzeniami są wieżowce i miejski zgiełk. Dzięki tym butom miejska dżungla nadaje się doskonale do codziennego treningu.

NEW BALANCE

Motyle – Nike

Okazałe i zaskakujące wariacje kolorów na oraz interesujące łączenia struktur i materiałów? Można zgadywać, że mowa tu o skrzydłach motyla lub najnowszej kolekcji sneakersów od Nike i w obu przypadkach mielibyśmy rację! To właśnie do przepięknych motyli zamkniętych w szklanej gablocie firma Nike przyrównała świeże odsłony kolorystyczne swoich butów. Plakat reklamuje limitowaną kolekcję sneakersów, które według sloganu „są prawie za rzadkie, by je nosić”. Komu już urósł apetyt na złapanie w siatkę jednej z par? Grafika tak piękna, że chciałoby się ją oprawić w ramkę. Propsy!

Nike

źródło zdjęć: https://newevolutiondesigns.com/30-creative-shoe-advertisements

Udostępnij

O autorze